ML KAMERA
VITAJTE

NATOČÍME.
ZOSTRIHÁME. UPRAVÍME.

Kto som

Niečo o mne

Ku kamere som sa dostal popri štúdiu VŠ. Založili sme malú TV a dodnes sa venujem kamere na úrovni externého kameramana pre lokálne či celoslovenské TV. Čo ma však najviac baví je točiť rôzne podujatia, svadby či stužkové slávnosti. Je to najmä preto, že kreativite sa medze nekladú. A preto sa snažím robiť všetko pre to, aby výsledok bol čo najlepší.
KREATIVITA JE VŽDY VEĽKOU VÝZVOU
Rád pomôžem aj Vám

11 rokov skúseností

Na čo sa špecializujem

Moje služby

Moja práca kameramana často prináša so sebou rôzne výzvy a projekty vyžadujúce elán a kreativitu. Rád svojimi videami poteším konkrétnych ľudí alebo pomôžem firmám pri oslovovaní zákazníkov.
Poďme spolupracovať

Svadby

Originálny nápad na svadobné video, natáčania počas celého dňa, strih, úprava.

Oslavy

Video zdokumentovanie priebehu Vašej rodinnej či firemnej oslavy.

Stužkové slávnosti

Video z programu slávnostného večera, kradnutie triednej knihy, fotky.

Eventy

Záznam z menších či väčších eventov, koncertov, prednášok, konferencií.
MOJE POSLEDNÉ PRÁCE
REFERENCIE

Čo hovoria moji klienti

Lenka Le
Michal dnes sme dostali video. Presne si to vystihol, dnes je 1. Mesiac😊 video je krásne, preniesli sme sa znova na svadbu. Zasmiali sme sa. Naozaj, Ďakujeme za to,že ste tam s nami boli, ze ste to tak krásne urobili. Vdaka veľká 😘
Eva Šmátralová
Krásne video Michal 👌 užili sme si to od fotenia až po koniec. Nasmiali sme sa až až 😂😂ved si to zažil..
Tvoje, služby odporúčam všetkým.
Lucia Počuchová
Krááááááááása!!!!! Nikdy by som neverila (až doteraz), že raz budem dojatá z videa, na ktorom som aj so svojou polovičkou obsadená do hlavnej úlohy :-)))) ďakujeme vám Michal a vášmu kolegovi Tomášovi , že ste to boli práve vy, ktorí zachytil náš výnimočný deň. Boli ste úžasní, profesionálni, a aj vďaka vám a vašej pozitívnej energie sa náš deň niesol v príjemnej a uvoľnenej atmosfére !! Ešte raz veľmi ďakujeme!
Mirka Pavelek
Zo srdca Vám ďakujeme, aj vďaka Vám bola naša svadba tak super a samozrejme ďakujeme za krásne video, milé a ústretové slová. Ste pre nás TOP!
Lucia Kürtiová
Chcela by som sa vám obom ešte raz poďakovať za čas a trpezlivosť, ktorú ste s nami mali počas nášho svadobného dňa. Vzišlo z toho perfektne zostrihané video a naozaj nádherný klip. Mám z nich neskutočnú radosť. Ešte aj Tibor, ktorý pôvodne bol proti natáčaniu svadby, to teraz pozerá v pravidelných intervaloch zas a znova. Ďakujeme preto za krásnu spomienku a želáme všetko dobré a mnoho ďalších spokojných novomanželov.
Kateřina Štafová Soukeníková
Jeee my vám moc děkujeme za krásný videoklip a ještě krásnější video!
Veronika Kublová
Ďakujeme za nádherný videoklip, ale aj celé video 🙂 neskutočne sú nádherné, skvelé zábery, super zostrihané. Veľmi moderne, krásne spracované a čo je hlavné, robené zo srdca 🙂 ešte raz ďakujeme veľmi moc 🙂
Katarína Kurbelová, KURBEL Obchodné centrum
Ďakujeme krásne za skvelú prácu, za super nápad, za Váš vklad do toho,čo robíte. S Vami je to vždy ,,na istotu`` 🙂 Tešíme sa na ďaľšiu spoluprácu👏
doc. Dr. phil. Erik Hrnčiarik, Dekan FF TU v Trnave.
``Moja osobná skúsenosť s kameramanom Michalom Lipovským by sa dala najlepšie vyjadriť slovami: profesionalita, rýchlosť, kvalita a osobný prístup ku klientovi.``
Ing. Miroslav Dzurech, riaditeľ Trnavskej arcidiecéznej charity
Prácu ML-kamera som poznal už dlhší čas. Rýchlosť a ústretovosť pri dojednaní a samotná kreativita v ich tvorbe ma presvedčili o spolupráci. Dnes neľutujem, že sme sa rozhodli spolupracovať.
RNDr. Viera Červena, Mamila OZ
Michal má nezvyčajný cit pre vystihnutie atmosféry videa, jeho profesionálna práca s kamerou pomohla získať presne tie zábery, ktoré potrebovali, či už pre inštruktážne videá alebo pre iné videá zachytávajúce dojčenie a starostlivosť matky o bábätko. Pomohol nám s prípravou skutočne romantických záberov dojčenia, z ktorých sme pripravili video so zatiaľ najvyššou sledovanosťou na sociálnych sieťach.
Miloš Čuntala predseda Velo Veterán Klub Tyrnaviavelo
Celková príprava, spolupráca a organizácia z jeho strany bola na profesionálnej a ľudskej úrovni. Trpezlivosť je jeho výsadou a nezaskočili ho ani naše brepty, neskúsenosť pred kamerou a opätovné opakovanie textu. Pri finalizácii s nami komunikoval a dal aj na naše pripomienky. Takže vie načúvať a aj poradiť, aby výsledný dojem z jeho tvorby uspokojil a potešil okolie.
S KÝM SOM UŽ SPOLUPRACOVAL

Klienti

Toto sú firmy a organizácie, s ktorými som už spolupracoval. Napíšte mi, niečo spolu vymyslime a onedlho môžete už aj vy byť medzi spokojnými klientmi.
Spolupráca so mnou
Buďme v kontakte

Napíšte mi

ZAVOLAJTE MI

+421 904 302 269

STRETNIME SA

Dohodnime sa spolu!